Rzetelna firma

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Perfekcyjny wygląd przez 24 godziny na dobę.

Makijaż permanentny ma wiele zalet których nie ma makijaż tradycyjny.  Profesjonalnie wykonany podkreśla  naturalną urodę niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych. Bez względu na to, gdzie jesteśmy na basenie,  na plaży, w saunie, klubie fitness, w domu czy w pracy zawsze wyglądamy świeżo i perfekcyjnie.

Makijaż permanentny nie jest makijażem wieczorowym.  Powinien być klasyczny, subtelny i delikatny. Cała trudność polega na tym, aby podkreślić atuty urody i zamaskować jej drobne niedoskonałości  tak aby  klientka wyglądała lepiej a jednocześnie tak aby nikt nie poznał, że jest umalowana. Mikropigmentacja nie może całkowicie zastąpić makijażu.  Pigmentując należy stworzyć taki rysunek, który umożliwi klientce umalowanie się również w inny sposób kosmetykami kolorowymi. Poza tym makijaż permanentny powinien się dobrze prezentować  także na nie umalowanej twarzy.

Makijaż permanentny nie jest tatuażem. Pigmentacja nie sięga tak głęboko, jak tatuaż. Stosuje się w nim czystsze pigmenty. Używa się innych igieł. Makijaż permanentny rozjaśnia się stopniowo około 20-30% rocznie w zależności od tego jaką techniką i jakimi pigmentami został wykonany. Dlatego też makijaż permanentny należy regularnie odświeżać. Jak pokazuje praktyka, wzmocnienie koloru powinno zwykle nastąpić w ciągu  12-18 miesięcy za połowę podstawowej ceny. Na zabieg odświeżenia makijażu należy się umówić odpowiednio wcześnie, zanim jeszcze pigmenty wyblakną. Tylko w ten sposób można w porę zapobiec niepożądanym zmianom koloru i w stosownym czasie dokonać  jego wzmocnienia.

Rzeczywista trwałość makijażu permanentnego zależy od wielu czynników, np.:
od wieku, skóry i aktywności tkanki,
od zastosowanego barwnika i głębokości pigmentacji,
od zewnętrznych wpływów, np. przebywania na słońcu, używanych peelingów, kremów z kwasami owocowymi …

Makijaż permanentny wykonuje się za pomocą specjalnej igły lub piórka. Zabieg polega na wprowadzeniu  pigmentu w głąb naskórka mniej więcej na głębokość od 0,6mm -1,2mm. Dzięki temu zabieg nie powoduje uszkodzenia skóry właściwej. Makijaż permanentny należy odpowiednio pielęgnować .  Przez 14 dni po zabiegu należy unikać basenu, sauny oraz opalania.  Również nie powinno się malować pigmentowanych miejsc.  Natomiast należy  je regularnie natłuszczać  preparatem zaleconym przez linergistkę aby przyspieszyć  regenerację naskórka. Pełen zabieg składa się z 2 wizyt. Jeżeli chcemy aby makijaż permanentny był perfekcyjny to po 4 tygodniach  od pierwszego zabiegu należy zgłosić się na dopełnienie pigmentu i dopracowanie kształtu ( druga wizyta powinna być wliczona w cenę zabiegu). Przyszły makijaż będzie wymagał  systematycznej pielęgnacji, czyli wzmacniana. Makijaż permanentny ma podkreślić naturalną urodę, ewentualnie tuszować drobne defekty. Jednak należy liczyć się z tym, że im bardziej naturalnie uda się dobrać kolor, tym szybciej trzeba będzie go wzmocnić. 

Makijażu permanentnego nie możemy wykonać osobom chorym na  cukrzycę ( pozwolenie od lekarza ), łuszczycę ( tylko w czasie remisji), kobietom w ciąży i w czasie karmienia, osobom po operacji oczu ( wskazana 2 miesięczna przerwa od zabiegu ), na znamionach i włókniakach, osobom chorym na nowotwory ( pozwolenie od lekarza ), osobom podczas opryszczki, o podwyższonej temperaturze oraz osobom uczulonym na nikiel i zażywającym leki sterydowe. 


JEDYNY GABINET W TRÓJMIEŚCIE WYKONUJĄCY MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI CZTEREMA TECHNIKAMI: TRÓJWYMIAROWĄ, PIÓRKOWĄ, WŁOSKOWĄ, TRADYCYJNĄ !!!


Makijaż permanentny ( mikropigmentacja ) - Nr 1 na świecie
Metoda służąca do naturalnego poprawienia kształtu ust (wypełnianie w całości kolorem, rozświetlenia), linii brwi, podkreślenia oczu, a także retuszu plam barwnikowych i blizn. Zabieg poprzedza konsultacja dotycząca oczekiwanego przez Panią/Pana koloru i kształtu. Linergistka nadaje Pani/Pana np. brwiom wymarzony kształt. Dopiero po zaakceptowaniu przez Panią/Pana nowej, perfekcyjnej formy wykonywany jest makijaż trwały metodą CONTURE MAKE UP.

Makijaż permanentny harmonizuje z naturalnym wizerunkiem, jest dzisiaj najbezpieczniejszym i najpiękniejszym makijażem na świecie.GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Dzięki tej najdelikatniejszej metodzie pigmenty medyczne pochodzenia naturalnego (nietoksyczne i nie alergizujące) zostają osadzone w naskórku. Utrzymują się w sposób widoczny 3-5 lat, w tym czasie dochodzi do stopniowego i równomiernego rozjaśnienia barwnika. Magdalena Wielgus uzyskała tytuł Linergistki kończąc elitarne szkolenia prowadzone przez Międzynarodowe Mistrzynie w Makijażu Permanentnym:

 

 

  • 2007 r. New York, Certification Permanent Make up Artist - PUREBEAU
  • 2008 r. Toruń, Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu nowoczesnych         metod  mikropigmentacji , LONG- TIME- LINER.
  • 2010 r. Gdynia, Certyficate ,, New trend make up permanent ,, -   PROFESSIONAL MAKE- UP TIGER METHOD.
  • 2011 r. Kraków, Certyfikat ,, Trójwymiar w mikropigmentacji brwi - gra kolorów w technice włos po włosie,,, CLARENA.
  • 2011 r. Kraków, Certyfikat ,, Usta 3D - powiększenie ust za pomocą światłocienia ,,, CLARENA. 
  • 2011 r. Kraków, Certyfikat ,,Naturalne podkreślenie tęczówki oka - dwukolorowy eyeliner,,, CLARENA. 
  • 2013 r. Wice Mistrzostwo Polski w Makijażu Permanentnym
  • 2013 r. tytuł II Wice Mistrzyni  na Międzynarodowym Kongresie LNE

 

 

EYE-LINES:

 

Kreski na powiece górnej i dolnej  rysowane pomiędzy rzęsami dają efekt naturalnie zagęszczonych rzęs, optycznie pogrubiają i podkreślają kształt oka. Dodają spojrzeniu głębi i uwodzicielskiego czaru. W końcu będziesz mogła cieszyć się makijażem naturalnie podkreślającym Twoje piękno.

 

Kreska górna: 350 zł  efekt zagęszczenia rzęs
Kreska dolna: 250 zł

 Odświeżenie koloru : kreska górna 200 zł, kreska dolna 150 zł.

....................................

 

Kreska fantazyjna - dodatkowo pogrubiona i wydłużona kreska na górnej powiece, jest podstawą bardziej dekoracyjnego makijażu, silniej podkreśla oko.

 

cena: 550 zł

Odświeżenie koloru,  270 zł.

.....................................

 


Naturalne podkreślenie tęczówki oka - dwukolorowy eyeliner.

kreska górna i dolna, cena: 800 zł

kreska górna, cena: 600 zł

 

 

LIPS

Nadając ustom makijażem permanentnym idealny kontur likwidujemy ich asymetrię, korygując ich kształt, powiększając je lub pomniejszając. Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Stosując makijaż permanentny możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem.

 

Kontur ust z cieniowaniem

cena: 800 zł  ( możliwość zapłacenia w dwóch ratach).

Odświeżenie koloru 400 zł.

..............................

 

Usta - kontur z wypełnieniem 


cena: 1000 zł   (możliwość zapłacenia w dwóch ratach).

Odświeżenie koloru 500 zł

.....................................

 

NOWOŚĆ!!!

Usta 3D - powiększenie ust za pomocą techniki światłocienia.


cena: 1200 zł ( możliwość zapłacenia w dwóch ratach ).

Odświeżenie koloru  600 zł.

.............................

LIP LIGHT - optyczne powiększenie ust poprzez dodanie dodatkowego jasnego konturu nad konturem podstawowym.

 

cena: 250 zł

..............................................................................................................................

 

PIEPRZYK 

cena: od 50 zł

................................................................................................................................

 

EYEBROWS:

Brwi - stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę oka. Perfekcyjnie dobrany kształt brwi za pomocą makijażu Conture make - up podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie, wypełnia braki we włoskach, gwarantuje perfekcyjny wygląd każdego dnia.

 

ABSOLUTNA NOWOŚĆ !!! 

Trójwymiar w mikropigmentacji brwi - gra kolorów w technice włos po włosie


cena: 1200 zł  ( możliwość zapłacenia w dwóch ratach ).

Odświeżenie koloru 600 zł.

.......................................


Technika piórkowa ,,Taffy, najbardziej naturalny efekt. 

Jako pierwszy gabinet w Trójmieście wykonujemy makijaż brwi naturalną ,,techniką piórkową ,, bez użycia elektrycznej aparatury. Zabieg wykonuje się w czasie o połowę krótszym niż metody do tej pory stosowane i prawie bezboleśnie. Po zabiegu uzyskujemy efekt naturalnie pięknych zagęszczonych brwi.

 

cena: 800 zł ( możliwość zapłacenia w dwóch ratach )

odświeżenie koloru 400 zł.

.......................................

Technika tradycyjna-cieniowania  polegająca na całkowitym wypełnieniu brwi pigmentem.

cena: 700 zł ( możliwość zapłacenia w dwóch ratach )

Odświeżenie  350 zł.

........................................

 

Brwi  wykonywane metodą włoskową - technika makijażu permanentnego opracowana przez niemieckich wizażystów Long Time Liner dla osób pozbawionych brwi, bądź pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia włosków.

Cena: 1000 zł w ( możliwość zapłacenia w dwóch ratach ).

Odświeżenie koloru po roku 500 zł.

 

Celem makijażu trwałego jest precyzyjne dobranie kształtu i barwy oraz naturalne podkreślenie kobiecości. Piękny wygląd o poranku, po wyjściu z basenu, przez całą dobę, wspaniale wpływa na samopoczucie i niewątpliwie uszczęśliwia coraz bardziej aktywną, nowoczesną kobietę.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty gabinetu otrzymacie Państwo pod numerem telefonu: 508 827 654. 

 

 

..............................................................................................................................................................................
 strona główna  | makijaż permanentny  | kursy masażu  | polityka prywatności  | poznaj wykładowców  | kontakt 
2007 © copyrights by Akademia Magda Wielgus. All rights reserved.